Laureaci SREBRNEJ MASKI zwycięzcami w XIII Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich w Radomiu

Teatr RABARBAR laureat Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Srebrna Maska" ze spektaklem "Ciaptak czyli rzecz o tolerancji" otrzymał Grand Prix XIII Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich w Radomiu, w którym biorą udział najlepsze teatry z województwa mazowieckiego.
Aktorami teatru RABARBAR są podopieczni MOPR w Siedlcach i Mińsku Mazowieckim. Pracują pod kierunkiem Pani Justyny Juszczak, która jest autorką scenariusza, pomysłu reżyserskiego oraz scenografii i oprawy plastycznej. Wszystkie te elementy zostały zauważone przez jury MFTA, które pracowało w znakomitym składzie: Sławomira Łozińska, Paweł Burczyk i Leszek Zduń.

W kategorii teatrów dziecięcych również mamy laureata - III nagrody. Jest nim Teatr FANTAZJA ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Stanach ze spektaklem "Jadzia figlarnica". Tu również pracująca z dziećmi nauczycielka - pani Monika Poślada jest autorką scenariusza, reżyserką przedstawienia, wykonawcą scenografii, kostiumów i oprawy dźwiękowej.

Gratulujemy serdecznie obu zespołom.
Laureaci SREBRNEJ MASKI zwycięzcami w XIII Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich w Radomiu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem