Cykl RODZINNA NIEDZIELA W TEATRZE w sezonie jesień/zima 2013 (aktualizacja)

Od czwartku - 1 sierpnia bieżącego roku - zapraszamy Państwa do zakupu biletów i nabycia rezerwacji na spektakle w ramach cyklu "Rodzinna niedziela w Teatrze". Wspomniany cykl cieszy się dużą popularnością wśród naszej widowni.


Rezerwacje i bilety w cenie 15zł - normalny i 7zł - ulgowy do nabycia od 1 sierpnia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS (tel: 25 644 68 00 wew. 37) - zapraszamy!

Spektakl PCHŁA SZACHRAJKA
- BRAK BILETÓW!
29 września 2013, godzina 16:00
Będzie to to widowisko taneczno – aktorskie do klasyki literatury dziecięcej - wiersza Jana Brzechwy pt. "Pchła Szachrajka". Spektakl urzeka ciekawą choreografią, ferią barw, bogactwem ruchu i obrazu. Ponad setka dzieci na scenie w bajecznych strojach, tańczących do znakomitej muzyki, gwarantuje doskonałą zabawę dla widza w każdym wieku.Spektakl TAJEMNICZY POKÓJ - BRAK BILETÓW!
6 października 2013, godzina 16:00
Spektakl w reżyserii Urszuli Gotowickiej, a w wykonaniu Teatru Dziecięcego "Dramma-Mia" inspirowany jest dwoma tekstami Zofii Wójcik - "Bajka o Smutnym Osiołku" oraz "Czerwone Kapturki". Reżyserka spektaklu dopisując własny tekst i wplatając dialogi dzieci powstałe na próbach, zbudowała przedstawienie w konwencji teatru w teatrze. Interakcje z widownią, taniec, piosenki oraz zastosowane formy dodają przedstawieniu lekkości i humoru. W spektaklu sięgnięto też do bogactwa teatru przedmiotu, którego możliwości wyrazu są prawie nieograniczone, tak jak nieograniczona może być wyobraźnia i kreatywność dziecka. Prapremiera i premiera spektaklu odbyła się 1 i 2 czerwca bieżącego roku.Spektakl CALINECZKA - premiera! - BRAK BILETÓW!
3 listopada 2013, godzina 16:00
Taneczna opowieść Teatru Tańca Caro Dance dla dzieci na podstawie znanej wszystkim baśni H. Ch. Andersena. Historia malutkiej dziewczynki, mniejszej od ludzkiego kciuka, która z racji swoich rozmiarów znajduje się w ciągłym niebezpieczeństwie. Dziewczynka - pełna wrażliwości i dobroci dla innych - odważnie podróżuje po świecie. Każdy, kogo spotyka na swojej drodze, próbuje ją zmienić na swoje podobieństwo. Calineczka w porę jednak zrozumie kim jest, o czym marzy, gdzie w jej życiu znajduje się szczęście. Spektakl w choreografii i reżyserii Iwony Marii Orzełowskiej.Spektakl OPOWIEŚĆ WIGILIJNA
- premiera! - BRAK BILETÓW!
1 grudnia 2013, godzina 16:00
Historia przemiany skąpca w człowieka hojnego i dobrego dla innych. Przed spotkaniem Duchów Bożego Narodzenia, Scrooge jest człowiekiem, dla którego pieniądze są najważniejsze, ale wówczas jego życie jest marne i nieszczęśliwe. Dopiero po wizycie dziwnych gości i refleksji nad swoim życiem, przekonuje się, że bogactwo nie daje radości, jeśli nie można się nim dzielić. Spektakl w choreografii i reżyserii Iwony Marii Orzełowskiej.


Poniżej prezentujemy relację z jednego ze spektakli ("Pchła Szachrajka" - premiera: kwiecień 2013) w ramach cyklu "Rodzinna niedziela w Teatrze". Zachęcamy do obejrzenia.

Cykl RODZINNA NIEDZIELA W TEATRZE w sezonie jesień/zima 2013 (aktualizacja)

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem