Dyktanda w regionie… pod dyktando Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

 
Miło nam poinformować, że zdobywczynią tytułu Mistrza Ortografii Polskiej w II Regionalnym Dyktandzie dla Pracowników Kultury i Bibliotek organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach została Jolanta Szymczyk z Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.Dyktando odbyło się w poniedziałek, 28 października 2013 roku, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach. Dla wszystkich ubiegających się o zaszczytne miano "Mistrza Ortografii Polskiej" tekst  przygotowała prof. nadzw. dr hab. Violetta Machnicka.  II Regionalne Dyktando skierowane było do pracowników kultury i bibliotek z powiatów: siedleckiego, łosickiego, siemiatyckiego, węgrowskiego, sokołowskiego, mińskiego, łukowskiego oraz garwolińskiego. Odbyło się ono w ramach projektu „Ku chwale polszczyzny”, który dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

Warto przypomnieć, że Jolanta Szymczyk jest również zwyciężczynią III Dyktanda Siedleckiego, które odbyło się 18 kwietnia bieżącego roku w Pałacu Ogińskich.

Dyktanda w regionie… pod dyktando Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem