UWAGA: Zmiana terminu premiery spektaklu "Calineczka"

 
Informujemy, że w związku żałobą narodową, wprowadzoną po śmierci Tadeusza Mazowieckiego, premiera spektaklu "Calineczka" odbędzie się w poniedziałek - 4 listopada - o godzinie 18:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność lub istnieje możliwość ich zwrotu.

"Calineczka" to taneczna opowieść dla dzieci na podstawie znanej wszystkim baśni H. Ch. Andersena. Około 60 tancerzy w bajecznych strojach na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i feeria barw gwarantują doskonałą zabawę nie tylko dla najmłodszych widzów. Historia malutkiej dziewczynki, mniejszej od ludzkiego kciuka, która z racji swoich rozmiarów znajduje się w ciągłym niebezpieczeństwie. Dziewczynka - pełna wrażliwości i dobroci dla innych - odważnie podróżuje po świecie. Każdy, kogo spotyka na swojej drodze, próbuje ją zmienić na swoje podobieństwo. Calineczka w porę jednak zrozumie kim jest, o czym marzy, gdzie w jej życiu znajduje się szczęście. Prapremiera spektaklu odbyła się 24 października.

Reżyseria i choreografia: Iwona Maria Orzełowska
Obsada: Teatr Tańca Caro Dance

W razie problemów i pytań w sprawie zmiany terminu premiery spektaklu "Calineczka" prosimy dzwonić do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS - tel: 25 644 68 00 wew. 37.
UWAGA: Zmiana terminu premiery spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem