Jastrzębski - autoryzowany dealer marek Opel i Chevrolet nowym partnerem CKiS

Miło jest nam poinformować, iż w dniu 31 października podjęliśmy długoterminową współpracę w zakresie marketingowo - promocyjnym z firmą Jastrzębski - autoryzowanym dealerem marek Opel i Chevrolet.


Współpracę doskonale obrazuje hasło "Jastrzębski wspiera Teatr" znajdujące się na samochodzie Chevrolet Orlando, którego od 4 listopada właścicielem jest Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.Poniżej prezentujemy film z przekazania przez Magdalenę Kwiatek - Prezesa Zarządu Jastrzębski samochodu Chevrolet Orlando dla Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

 

Spółka Akcyjna "Jastrzębski" powstała we wrześniu 1996 roku. W chwili obecnej w salonie przy ul. Targowej 20 w Siedlcach firma prowadzi sprzedaż samochodów nowych i używanych, oryginalnych części i akcesoriów Opel i Chevrolet, pełny serwis aut łącznie z naprawami blacharsko-lakierniczymi, a także usługę profesjonalnego holowania pojazdów i Stację Kontroli Pojazdów, w której prowadzone są badania techniczne wszystkich marek samochodów. Doświadczenie oraz wieloletnia tradycja w obsłudze samochodów to najważniejsze atuty w kompleksowej obsłudze nowoczesnych samochodów marki Opel i Chevrolet.
Jastrzębski - autoryzowany dealer marek Opel i Chevrolet nowym partnerem CKiS

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem