Dodatkowy termin spektaklu CALINECZKA

W związku z dużym zainteresowaniem Widzów, w niedzielę, 24 listopada o godz. 16.00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie dodatkowy spektakl CALINECZKA w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej.

Będzie to taneczna opowieść dla dzieci na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni H. Ch. Andersena. Historia malutkiej dziewczynki, mniejszej od ludzkiego kciuka, która z racji swoich rozmiarów jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Dziewczynka - pełna wrażliwości i dobroci dla innych - odważnie podróżuje po świecie. Każdy, kogo spotyka na swojej drodze, próbuje ją zmienić na swoje podobieństwo. Calineczka w porę jednak zrozumie kim jest, o czym marzy, gdzie w jej życiu znajduje się szczęście. A wszystko to wykreują dla nas adepci Szkoły Tańca do Caro Dance oraz soliści Teatru Tańca Caro Dance. Około 60 tancerzy w bajecznych strojach na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i feeria barw gwarantują doskonałą zabawę nie tylko dla najmłodszych widzów.

Ceny biletów: dzieci –7 zł, dorośli – 15zł

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 644 68 00 w. 3189
Dodatkowy termin spektaklu CALINECZKA

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem