Premiera spektaklu "Opowieść Wigilijna" już za dwa dni! (AKTUALIZACJA - relacja z próby - video + zdjęcia)

W niedzielę, 1 grudnia, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" odbędzie się premiera spektaklu "Opowieść Wigilijna".
W rolach głównych zobaczymy aktorów i tancerzy Teatru Tańca Caro Dance i Teatru Es. Artystom towarzyszyć będą chórzyści Chóru Miasta Siedlce. Reżyserem i choreografem spektaklu jest Iwona Maria Orzełowska. Informujemy, że w sprzedaży nie ma już biletów na premierę tego niezwykłego widowiska. W  Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS cały czas dostępne są jeszcze bilety na spektakle popremierowe, które wystawione zostaną 2, 3, 4, 5, 8, 9 i 10 grudnia.O spektaklu:
"Opowieść Wigilijna" to wzruszająca historia przemiany skąpca w człowieka hojnego i dobrego dla innych, na podstawie znanego opowiadania Karola Dickensa, nawiązującego do Wigilii Bożego Narodzenia. Przed spotkaniem Duchów Bożego Narodzenia, Scrooge jest człowiekiem, dla którego pieniądze są najważniejsze, ale wówczas jego życie jest marne i nieszczęśliwe. Dopiero po wizycie dziwnych gości i refleksji nad swoim życiem, przekonuje się, że bogactwo nie daje radości, jeśli nie można się nim dzielić. Jak tę historię przekażemy tańcem? Około 80 aktorów i tancerzy na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i obrazu gwarantują fascynujące widowisko z głębokim przesłaniem, opowiadające o tym co w życiu jest najważniejsze. Familijne widowisko dla całej rodziny, które trzeba zobaczyć.

W roli głównej Krzysztof Barabasz. Ponadto na scenie m.in. Robert Protasewicz, Natalia Jóźwiak, Przemysław Gizak, Bartosz Osik, Igor Leonik, Brian Poniatowski, Piotr Gozdek, Joanna Sokół.

PREMIERA SPEKTAKLU: 1 grudnia 2013, godzina 16:00, Scena Teatralna Miasta Siedlce
SPEKTAKLE POPREMIEROWE: 2, 4, 5, 9 i 10 grudnia 2013, godzina 18:30 oraz 3 grudnia, godzina 19:00, Scena Teatralna Miasta Siedlce

BILETY:
Przepraszamy, ale bilety na premierę spektaklu zostały sprzedane.
Bilety na spektakle 2, 4, 5, 9 i 10 grudnia o godzinie 18:30 są w cenie: 40zł - normalny oraz 20zł - emeryci i renciści, 15zł - uczniowie i studenci. Bilety na spektakl w dniu 3 grudnia o godzinie 19:00 w ramach "Studenckiego Wtorku Teatralnego" są w cenie: 40zł - normalny, 20zł - emeryci i renciści, 12zł - uczniowie i studenci. Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji wspomnianych biletów pod numerem telefonu: 25 794 31 89 - zapraszamy i polecamy.

--------------------------------------------------------------

RELACJA Z JEDNEJ Z PRÓB DO PREMIERY SPEKTAKLU:

Aby obejrzeć relację TV z poniedziałkowej (25. 11. 2013) próby do premiery ww. widowiska KLIKNIJ TUTAJ.

Poniżej materiał wideo z czwartkowej (28. 11. 2013) próby do premiery spektaklu "Opowieść Wigilijna".Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z piątkowej (29. 11. 2013) próby do premiery ww. widowiska.

Premiera spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem