"Opowieść Wigilijna" w TVP Warszawa (aktualizacja)

Spektakl "Opowieść Wigilijna" zainteresował także Telewizję Polską. We wtorek, 24 grudnia, o godzinie 19:00 na antenie TVP Warszawa można było obejrzeć świąteczny reportaż ze spektaklu "Opowieść Wigilijna" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu siedleckich artystów: Teatru Tańca Caro Dance, Teatru Es i Chóru Miasta Siedlce.
KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ 24-MINUTOWY REPORTAŻ ZREALIZOWANY PRZEZ TELEWIZJĘ POLSKĄ NA TEMAT SPEKTAKLU "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA".

Poniżej prezentujemy też nagranie ukazujące kulisy prac nad spektaklem "Opowieść Wigilijna". Autorem filmu jest Dawid Gieranin.Poniżej prezentujemy relację z premiery spektaklu, która odbyła się 1 grudnia 2013 roku na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.Spektakl "Opowieść Wigilijna" to najnowsza produkcja Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, której premiera miała miesce 1 grudnia bieżącego roku na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Od tej pory sztuka wystawiona została aż 25 razy i obejrzało ją ponad 8 tysięcy widzów z Siedlec i całego regionu.

Ostatnia odsłona spektaklu w zimowym sezonie artystycznym odbędzie się 5 stycznia 2014r. w ramach cyklu "Rodzinna Niedzela w Teatrze". Bilety w cenie 15zł - normalny, 7zł - ulgowy są do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej: 25 794 31 89 - zapraszamy!Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem