"Opowieść Wigilijna" w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" - brak biletów!

Informujemy, że w sprzedaży nie ma już biletów na niezwykły spektakl "Opowieść Wigilijna" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, który wystawiony zostanie w najbliższą niedzielę, tj. 5 stycznia, o godzinie 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Widowisko od swojej premiery (1 grudnia 2013) zostało pokazane już 25 razy, a na widowni zasiadło ponad 9 000 widzów. 


Spektakl to najnowsza produkcja Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, którą wspólnie wykreowali artyści Teatru Tańca Caro Dance, Teatru Es oraz Chóru Miasta Siedlce. Reżyserem, choreografem i autorem scenariusza widowiska jest Iwona Maria Orzełowska.

 
Opowieść Wigilijna - jedna z najpiękniejszych historii świątecznych na świecie, wzruszająca przemiana skąpca w człowieka hojnego i dobrego dla innych, na podstawie znanego opowiadania Karola Dickensa, nawiązującego do Wigilii Bożego Narodzenia. Przed spotkaniem Duchów Bożego Narodzenia, Scrooge jest człowiekiem, dla którego pieniądze są najważniejsze, ale wówczas jego życie jest marne i nieszczęśliwe. Dopiero po wizycie dziwnych gości i refleksji nad swoim życiem, przekonuje się, że bogactwo nie daje radości, jeśli nie można się nim dzielić. Jak tę historię przekażemy? Około 80 artystów na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i obrazu gwarantują fascynujące widowisko z głębokim przesłaniem, opowiadające o tym co w życiu jest najważniejsze.

Szczegółowe informacje oraz rezerwacje biletów dostępne są pod numerem telefonu: 25 794 31 89 - zapraszamy. AKTUALIZACJA - w sprzedaży nie ma już biletów na to widowisko!

CENY BILETÓW:
15zł - normalny
7zł - ulgowy
 


 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem