W sprzedaży ostatnie bilety na premierę spektaklu "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela"

W niedzielę, 2 lutego 2014 roku, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" odbędzie się premiera spektaklu "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. Wesoły, muzyczny spektakl, którego tematem jest odwaga i przyjaźń - w rolach głównych Robert Protasewicz, Maciej Czapski i Urszula Gotowicka. Spektakl ten zagrany zostanie popremierowo również 4 lutego w ramach cyklu "Studencki Wtorek Teatralny".
Zapraszamy na wesoły, muzyczny spektakl, którego tematem jest odwaga i przyjaźń. Niezbyt odważny tytułowy pirat Bucior i jego nieodłączna papuga żeglują po morzu, aż na pewnej wyspie spotykają innego Pirata, groźnego Kapitana Haka, który szuka skarbu. Hak jest straszny, wzbudza lęk, ale poczciwy Pirat znajdzie na niego sposób dowcipny i pomysłowy. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. Zobaczcie sami, co się jeszcze wydarzy w morskiej opowieści!

Tekst: Stefan Szulc
Obsada: Urszula Gotowicka, Maciej Czapski i Robert Protasewicz
Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz
Kierownik produkcji: Anna Harke
Kostiumy: Natalia Koperkiewicz

Informujemy, że w sprzedaży nie ma już wolnych biletów na premierę spektaklu. Polecamy kolejną odsłonę widowiska, która odbędzie się w dniu 4 lutego o godzinie 19:00 w ramach cyklu "Studencki Wtorek Teatralny".

Rezrwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89

W sprzedaży ostatnie bilety na premierę spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem