Otwarte Popołudnie w Teatrze - razem pomóżmy chorej Wiktorii!

W niedzielę, 26 stycznia, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się kolejna odsłona cyklu przybliżania form teatralnych, czyli OTWARTE POPOŁUDNIE w TEATRZE. Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie oferty artystycznej, promocja teatru oraz szeroka dostępność i udział w wydarzeniach artystycznych mieszkańców miasta i regionu. O godzinie 12:00 zagramy charytatywny spektakl "Calineczka" na rzecz kilkuletniej siedlczanki, Wiktorii Domańskiej (bilety-cegiełki). Od godziny 16:00 na naszej scenie prezentować się będą wszystkie grupy artystyczne działające przy Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Koncerty i spektakle dla Wszystkich - wstęp wolny, zapraszamy! 
W programie:
godz. 12.00
Spektakl „CALINECZKA” na podstawie baśni H.Ch. Andersena w ramach pomocy artystycznej na rzecz zebrania środków finansowych na leczenie i rehabilitację siedlczanki, kilkuletniej Wiktorii Domańskiej chorej na artrogrypozę - sztywność stawów.

wykonanie: Teatr Tańca Caro Dance, Szkoła Tańca do Caro Dance
reżyseria i choreografia: Iwona Maria Orzełowska

Bilety – cegiełki w cenie 30 zł – dorośli, 15 zł – dzieci do lat 12, do nabycia we foyer CKiS od 20 stycznia 2014r. Akcja przy współudziale Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej. 

OTWARTE POPOŁUDNIE w TEATRZE
Wstęp wolny

godz. 16.00
– koncert Chóru Klubu Seniora „RAFA”

godz. 16.30 – etiudy teatralne w wykonaniu TEATRU DZIECIĘCEGO „DRAMMA - MIA”

godz. 17.00 – koncert CHÓRU MIASTA SIEDLCE

godz. 17.30 – koncert ZPiT ZS „CHODOWIACY” im. Alicji Siwkiewicz

godz. 18.00
– spotkanie poetyckie z SGL „WITRAŻ”

godz. 18.30 – koncert Formacji Tanecznej CARO DANCE

godz. 19.15 – na spotkanie z teatrem klasycznym zaprasza STUDIO TEATRALNE im. Jacka Woszczerowicza

godz. 19.45 – fragmenty spektaklu "Przezroczystość" w wykonaniu TEATRU ES

godz. 20.30 – Finał

Na wszystkie wydarzenia w ramach Otwartego Popołudnia w Teatrze od godz. 16:00 – wstęp wolny, jednakże podczas trwania ww. przedsięwzięć artystycznych będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację siedlczanki, kilkuletniej Wiktorii Domańskiej, chorej na artrogrypozę - sztywność stawów.ZAPRASZAMY.

 
Otwarte Popołudnie w Teatrze - razem pomóżmy chorej Wiktorii!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem