W sprzedaży nie ma już biletów na "Walentynki w Teatrze" z Grażyną Brodzińską, Jackiem Wójcickim i Krakowską Orkiestrą Kameralną

Informujemy, że w sprzedaży nie ma już wolnych biletów na walentynkowy koncert Grażyny Brodzińskiej i Jacka Wójcickiego z towarzyszniem Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce usłyszymy niezapomnianą muzykę okresu międzywojennego. To widowisko nie tylko ze świetnymi piosenkami, ale również z niezwykłymi choreografiami w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.
Piosenki okresu międzywojennego nigdy nie tracą uroku. Bo któż nie lubi gdy Eugeniusz Bodo śpiewa "Umówiłem się z nią na dziewiątą" lub nie wzrusza się na przejmującym i pełnym dramatyzmu utworze Hanki Ordonówny "Miłość Ci wszystko wybaczy". W tę muzyczno- taneczno - filmową podróż w przeszłość zabiorą nas Gwiazdy wieczoru - Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki.

Projekt ten inspirowany muzyką lat 20-tych i 30-tych, jest wynikiem tęsknoty za pięknem jakie towarzyszyło tamtym czasom. Dlatego został on zbudowany ze szczególną dbałością o doznania nie tylko muzyczne, ale również estetyczne. Ma na to wpływ oprawa muzyczna w nowych aranżacjach, jak również scenografia i piękne stylizowane suknie i klasyczne futra. Muzyczną wędrówkę do tamtych wspaniałych lat przeplatają niezapomniane, wzruszające jak i zabawne fragmenty z filmów międzywojennych takich jak: "Piętro Wyżej", "Manewry Miłosne", "Zapomniana Melodia", "Szpieg w Masce", „Paweł i Gaweł”.
 

BRAK WOLNYCH BILETÓW.

 
W sprzedaży nie ma już biletów na

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem