Brak biletów na premierę spektaklu „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela” w ramach "Rodzinnej Niedzieli w Teatrze". Kolejna odsłona tego spektaklu w ramach cyklu "Studencki Wtorek Teatralny" - zarezerwuj bilety!

Informujemy, że w sprzedaży nie ma już wolnych biletów na premierę spektaklu „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela”, która odbędzie się 2 lutego w ramach "Rodzinnej Niedzieli w Teatrze". Kolejna odsłona tego spektaklu odbędzie się 3, 4 i 5 lutego. My jednak szczególnie polecamy zakupić lub zarezerwować bilety na widowisko "O Piracie Buciorze..." w dniu 4 lutego o godzinie 19:00 w ramach cyklu "Studencki Wtorek Teatralny". 
Zapraszamy na wesoły, muzyczny spektakl, którego tematem jest odwaga i przyjaźń. Niezbyt odważny tytułowy pirat Bucior i jego nieodłączna papuga żeglują po morzu, aż na pewnej wyspie spotykają innego Pirata, groźnego Kapitana Haka, który szuka skarbu. Hak jest straszny, wzbudza lęk, ale poczciwy Pirat znajdzie na niego sposób dowcipny i pomysłowy. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. Zobaczcie sami, co się jeszcze wydarzy w morskiej opowieści!
 
 

Tekst: Stefan Szulc
Obsada: Urszula Gotowicka, Maciej Czapski i Robert Protasewicz
Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz
Kierownik produkcji: Anna Harke
Kostiumy: Natalia Koperkiewicz


BILETY:
"Studencki Wtorek Teatralny"
25zł - normalny
10zł - dzieci
15zł - studenci 

są jeszcze do nabycia
w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS,
tel. 25 794 31 89

Poniżej zdjęcie z próby do premiery spektaklu.

 
Brak biletów na premierę spektaklu „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela” w ramach

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem