Bilety na premierę spektaklu COMFY ZONE w sprzedaży od 27 stycznia - ich przedsprzedaż potrwa do 14 lutego

Od poniedziałku, 27 stycznia, w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS można już zakupić bilety na premierę spektaklu "Comfy Zone" w reżyserii i choreografii Jakuba Mędrzyckiego. Premiera sztuki odbędzie się 2 marca (niedziela) na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.


Comfy Zone
to spektakl taneczny mówiący o strefie komfortu człowieka. Ukazuje granicę, poza którą nieznana jest przyszłość, granicę, poza którą trudno jest się wydostać. To linia pomiędzy tym, co już osiągnęliśmy, a tym, o czym wciąż marzymy. Ta mydlana bańka zatraca nas w lenistwie i w nieefektywności. Każdy z nas boi się przekroczyć granicę komfortu, ponieważ nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co odnajdziemy poza nią. Spektakl Comfy Zone nawiązuje również do naszego wpływu na komfort innych ludzi, poprzez naszą postawę i stosunek do drugiego człowieka. Zastanawiamy się, w jakim stopniu na co dzień jesteśmy sobą, a na ile staramy się sprostać czyimś oczekiwaniom. Fizyczna zawartość spektaklu to 7. tancerzy, którzy poruszają się w stylistyce tańca współczesnego eksperymentując z innymi formami ruchu.

Reżyserem i choreografem spektaklu jest Jakub Mędrzycki - tancerz, student Akademii Artystycznej Codarts w Rotterdamie na kierunku taniec współczesny. Jakub Mędrzycki od początku swojej kariery związany jest z Teatrem Tańca Caro Dance działającym przy Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Widzom znany z takich spektakli jak m.in. Carmen, Romeo i Julia, Dziadek do Orzechów, Delta 12 czy Choreografia Fortepianu. W 2012 roku z sukcesem zaprezentował przed publicznością swój pierwszy autorski spektakl zatytułowany We Are, który wielokrotnie prezentowany był na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

W spektaklu Comfy Zone zobaczymy tancerzy związanych bądź współpracujących z Teatrem Tańca Caro Dance: Sylwię Bloch, Aleksandrę Borkowską, Karolinę Mikołajczuk, Izabelę Dąbrowską, Jakuba Piotrowicza, Sebastiana Piotrowicza, Bartosza Barabasza


BILETY:

/przedsprzedaż do 14 lutego/
50zł - normalny
30zł - ulgowy
/sprzedaż po 14 lutego/
65zł - normalny
45zł - ulgowy

do nabycia 
w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS
ul. B-pa I. Świrskiego 31

rezerwacja telefoniczna:
25 794 31 89

Bilety na premierę spektaklu COMFY ZONE w sprzedaży od 27 stycznia - ich przedsprzedaż potrwa do 14 lutego

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem