Ferie zimowe w mieście, czyli Zimowa Akademia Talentów

Trwa drugi tydzień ferii zimowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez naszą instytucję. Udział we wszystkich zajęciach i spotkaniach warsztatowych jest bezpłatny - zapraszamy!
Podczas tegorocznej edycji "Zimowej Akademii Talentów" każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno wspomniani wyżej uczniowie i studenci jak i osoby dorosłe. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w "Otwartych zajęciach plastycznych" prowadzonych przez Ireneusza Parzyszka, "Otwartych zajęciach teatralnych - teatr poetycko-muzyczny" prowadzonych przez Waldemara Koperkiewicza i Roberta Protasewicza, "Otwartych zajęciach teatralnych - teatr klasyczny" prowadzonych przez Macieja Czapskiego,  "Otwartych spotkaniach poetyckich" Siedlekciej Grupy Literackiej Witraż pod kierownictwem Krzysztofa Tomaszewskiego, "Otwartych zajęciach z tańca towarzyskiego" pod czujnym okiem Bożeny Wojciuk, "Otwartych zajęciach warsztatowych z tańca współczesnego" prowadzonych przez Iwonę Marię Orzełowską, "Otwarych zajęciach wokalnych z emisji głosu" z Mariuszem Orzełowskim oraz otwartych zajęciach teatralnych "Zabawa w teatr" (dla dzieci od 8. do 11. roku  życia) i "Wkręć się w Teatr" (dla dzieci i młodzieży w wieku 12-15 lat), które poprowadzi Urszula Gotowicka.  
 
 
 
Więcej szczegółów dotyczących wszystkich zajęć i warsztatów w ramach "Zimowej Akademii Talentów" znajdziecie w naszym repertuarze, który dostępny jest na stronie internetowej, w Biuletynie Informacji Kulturalnej "Scena 24" oraz pod numerem telefonu: 25 794 31 70. Zachęcamy do udziału!

Ferie zimowe w mieście, czyli Zimowa Akademia Talentów

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem