TOPAZ z Kulturą

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z Siecią Sklepów TOPAZ. Każdy kto przyjdzie do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS z kuponem z gazetki TOPAZ, będzie miał możliwość zakupu biletu na wydarzenie promowane w gazetce - w promocyjnej cenie.

 

P.H.U. TOPAZ - to prężnie działająca firma głównie w branży spożywczej, której początki sięgają 1993 roku. Na przestrzeni 20 lat firma znacznie się rozrosła i uzyskała silną pozycję na regionalnym rynku. W naszym mieście pod szyldem TOPAZ z powodzeniem prowadzona jest działalność usługowa w 5 placówkach handlowych w tym jedna z nich w najnowszej siedzibie – w pięknie odrestaurowanej Hali Targowej. Priorytetem i wyznacznikiem działania są wyczucie potrzeb Klienta i sytuacji rynkowej, dbałość o jakość i ekspozycję asortymentu, trafne inwestycje i decyzje. Wszystko to przekłada się na sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, zatrudniającego obecnie ponad 1900 pracowników z perspektywami ciągłego rozwoju. Sieć sklepów Topaz to także firma odpowiedzialna społecznie, a jej właściciel aktywnie angażuje się w działalność społeczno - kulturalną, sponsorując między innymi działania i wydarzenia artystyczne Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.
TOPAZ z Kulturą

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem