Dodatkowy termin koncertu "Baby, ach te Baby!" oraz spektaklu "O Piracie Buciorze..."


Ze względu na duże zainteresowanie widzów postanowiliśmy utworzyć dodatkowe terminy, w których będzie można zobaczyć przygodę niezwykłego spotkania Pirata Buciora i jego gadatliwej Papugi z groźnym Piratem Hakiem, czyli spektakl "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał przyjaciela" oraz usłyszeć największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej w koncercie "Baby, ach te Baby! - Dzień Kobiet w Teatrze". Na oba wydarzenia zapraszamy 9 marca (niedziela) - odpowiednio o godzinie 16:00 i 19:00, oczywiście na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

RODZINNA NIEDZIELA W TEATRZE NA BIS!
9 marca (niedziela)
godzina: 16:00bilety: 15zł - normalny, 7zł - ulgowy

Zapraszamy na wesoły spektakl, ze specjalnie napisaną muzyką i piosenkami, którego tematem jest odwaga i przyjaźń. Niezbyt odważny tytułowy pirat Bucior i jego gadatliwa i bardzo kolorowa Papuga żeglują po morzu, aż na pewnej wyspie spotykają innego Pirata, groźnego Kapitana Haka, który szuka skarbu. Hak jest straszny, wzbudza lęk, ale poczciwy Pirat znajdzie na niego sposób dowcipny i pomysłowy. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. A Papuga? Gada, gada, gada… Zobaczcie sami, co się jeszcze wydarzy w morskiej opowieści.

Świetna zabawa z bajecznie kolorowymi kostiumami, niespodziewanymi zwrotami akcji i zaskakującą puentą.Autor tekstu: Stefan Szulc
Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz
Obsada: Urszula Gotowicka, Maciej Czapski i Robert Protasewicz
Kierownik produkcji: Anna Harke
Kostiumy: Natalia Koperkiewicz
Budowa scenografii: Zbigniew Kamiński

Rezerwacje i bilety do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej: 25 794 31 89 - zapraszamy!ZOBACZ RELACJĘ Z PREMIERY SPEKTAKLU - KLIKNIJ TUTAJ!


KONCERT "BABY, ACH TE BABY!"
DZIEŃ KOBIET W TEATRZE NA BIS!

9 marca (niedziela), godzina 19:00bilety: 65zł - panowie (w przedsprzedaży do 21 lutego - 50zł); 55zł - panie (w przedsprzedaży do 21 lutego - 40zł), 40zł - studenci, uczniowie za okazaniem legitymacji (w przedsprzedaży do 21 lutego - 30zł)

Specjalnie dla Pań Artyści przygotowali wyjątkowy repertuar, na który składają się największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, w nowych, ciekawych aranżacjach. W koncercie znajdą się m.in. utwory takie jak: Przetańczyć całą noc - z Musicalu My Fair Lady, I have nothing z rep. Whitney Houston czy też niezapomniany przebój Tiny Turner Simply the best. Ponadto w programie wiele muzycznych niespodzianek, które z pewnością poruszą serca Pań, a także zapewnią doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom koncertu.

 
Wykonawcy:
Orkiestra Wojskowa w Siedlcach
Soliści:
Izabella Jaszczułt - Kraszewska
Justyna Kowynia - Rymanowska
Ewa Siembida
Natalia Koperkiewicz
Patryk Rymanowski
Marcin Sójka
Robert Protasewicz
Kierownictwo muzyczne:
por. Dariusz Kaczmarski
Organizator:
Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego
Scena Teatralna Miasta Siedlce
Dodatkowy termin koncertu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem