Spektakl "Calineczka" już w najbliższą niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Niestety, nie ma już wolnych biletów na to widowisko.

W najbliższą niedzielę, 2 marca, o godzinie 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" wystawiony zostanie spektakl dla dzieci "Calineczka" w wykonaniu młodych artystów Szkoły Tańca do Caro Dance i Teatru Tańca Caro Dance. W roli głównej wystąpi Zosia Denisiuk. Reżyserem i choreografem całości jest Iwona Maria Orzełowska. Z przykrością jednak informujemy, że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS nie ma już wolnych biletów na to przedstawienie, które od premiery w listopadzie ubiegłego roku wystawione zostało już kilkanaście razy dla kilkutysięcznej widowni z całego regionu.


O spektaklu: Będzie to taneczna opowieść dla dzieci na podstawie najpiękniejszej, najbardziej znanej baśni H. Ch. Andersena. Historia malutkiej dziewczynki, mniejszej od ludzkiego kciuka, która z racji swoich rozmiarów jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Dziewczynka - pełna wrażliwości i dobroci dla innych - odważnie podróżuje po świecie. Każdy, kogo spotyka na swojej drodze, próbuje ją zmienić na swoje podobieństwo. Calineczka w porę jednak zrozumie kim jest, o czym marzy, gdzie w jej życiu znajduje się szczęście. A wszystko to wykreują adepci Szkoły Tańca do Caro Dance oraz soliści Teatru Tańca Caro Dance. Około 60 tancerzy w bajecznych strojach na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i feeria barw gwarantują doskonałą zabawę nie tylko dla najmłodszych widzów. 
Spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem