Niezwykłe zainteresowanie widowiskiem z okazji Dnia Kobiet. Bilety na koncert "Baby, ach te Baby" w dniu 8 i 9 marca wyprzedane!

Tegoroczna oferta Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego na Dzień Kobiet spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem lokalnej publiczności. Niezwykły koncert "Baby, ach te Baby!" w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach oraz solistów: Izabeli Jaszczułt-Kraszewskiej, Justyny Kowynii-Rymanowskiej, Patryka Rymanowskiego, Roberta Protasewicza, Marcina Sójki, Natalii Koperkiewicz i Ewy Siembidy odbędzie się 8 i 9 marca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Niestety, w sprzedaży nie ma już biletów na to widowisko.
KONCERT "BABY, ACH TE BABY!"
DZIEŃ KOBIET W TEATRZE

8 marca (sobota), 9 marca (niedziela), godzina 19:00

BRAK BILETÓW!
bilety: 65zł - panowie (w przedsprzedaży do 21 lutego - 50zł); 55zł - panie (w przedsprzedaży do 21 lutego - 40zł), 40zł - studenci, uczniowie za okazaniem legitymacji (w przedsprzedaży do 21 lutego - 30zł)

O KONCERCIE: Specjalnie dla Pań Artyści przygotowali wyjątkowy repertuar, na który składają się największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, w nowych, ciekawych aranżacjach. W koncercie znajdą się m.in. utwory takie jak: Przetańczyć całą noc - z Musicalu My Fair Lady, I have nothing z rep. Whitney Houston czy też niezapomniany przebój Tiny Turner Simply the best. Ponadto w programie wiele muzycznych niespodzianek, które z pewnością poruszą serca Pań, a także zapewnią doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom koncertu.

 
Wykonawcy:
Orkiestra Wojskowa w Siedlcach
Soliści:
Izabella Jaszczułt - Kraszewska
Justyna Kowynia - Rymanowska
Ewa Siembida
Natalia Koperkiewicz
Patryk Rymanowski
Marcin Sójka
Robert Protasewicz
Kierownictwo muzyczne:
por. Dariusz Kaczmarski
Prowadzenie koncertu:
Mariusz Orzełowski
Organizator:
Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego
Scena Teatralna Miasta Siedlce
Niezwykłe zainteresowanie widowiskiem z okazji Dnia Kobiet. Bilety na koncert

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem