W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary". Zarezerwuj bilety telefonicznie!

W sobotę, 15 marca o godz. 17:30, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary". W obsadzie sztuki wystąpią znakomici polscy aktorzy m.in Tomasz Stockinger, Jacek Kawalec, Małgorzata Potocka czy Olga Borys. Ostatnie bilety na spektakl do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje też możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy! 
Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy.

O spektaklu:
Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia? Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa? Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.  
Występują zamiennie:Tomasz Stockinger/Michał Milowicz, Krzysztof Ibisz/Jacek Kawalec, Tomasz Sapryk/Piotr Szwedes, Małgorzata Potocka/Ewa Kuklińska, Alicja Kwiatkowska/Olga Borys

Ostatnie bilety do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.
 
W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem