Dodatkowy spektakl "Dziewczynka z zapałkami" w ramach kwietniowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze

W związku z dużym zainteresowaniem Widzów, postanowiliśmy utworzyć dodatkowy spektakl "Dziewczynka z zapałkami", który 6 kwietnia w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze oprócz planowanej godziny 16:00 zagrany zostanie też o godzinie 18:00, a to wszystko oczywiście na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Po bilety zapraszamy do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy!
"Dziewczynka z zapałkami" to widowisko słowno - taneczne na motywach baśni H. Ch. Andersena, w reżyserii Katarzyny Bondarczuk. Kierownictwo artystyczne nad spektaklem objęła Iwona Maria Orzełowska. W obsadzie sztuki zobaczymy adeptów Szkoły Tańca do Caro Dance.

Akcja przedstawienia została przeniesiona w czasy współczesne. Tytułowa dziewczynka z zapałkami w ostatni wieczór starego roku bosa, głodna i zmarznięta wędruje po ulicach swojego miasta, daremnie próbując sprzedać choćby jedną wiązkę zapałek. Jednak nikt z przechodniów spieszących się do swych domów na noworoczne przyjęcia nie zwraca na nią uwagi... Wzruszająca baśń, z pięknym przesłaniem na dzisiejsze czasy. Spektakl to nie tylko ciekawe układy taneczne, a również gra aktorska młodych adeptów sztuki i ich rodziców. Ponad setka dzieci na scenie, różnorodne kostiumy, ciekawa choreografia, znakomita muzyka - gwarantują familijne widowisko dla całej rodziny.

kierownictwo artystyczne: Iwona Maria Orzełowska
scenariusz i reżyseria: Katarzyna Bondarczuk
choreografia: Katarzyna Bondarczuk, Iwona Maria Orzełowska, Przemysław Gizak, Małgorzata Czarnocka
kierownictwo produkcji: Kinga Kołak
obsada: adepci Szkoły Tańca do Caro Dance i ich rodzice
w roli głównej: Zuzia Jarosławska

Bilety:
15zł - dorośli, 7zł - dzieci  dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS tel. 25 794 31 89 
Dodatkowy spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem