Recital pieśni z kręgu kultury żydowskiej na naszej scenie. W "Tancbudzie Tango" w ramach Studenckich Wtorków Teatralnych!

We wtorek, 1 kwietnia o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce zaprezentowany zostanie recital z kręgu kultury żydowskiej "W Tancbudzie Tango". 
Tego dnia widzowie będą mieli okazję usłyszeć piosenki o codziennym życiu, piosenki z getta, tematyką ciągle jednak aktualne, dotyczące człowieka, jego uczuć, słabości i nieustannego pragnienia miłości. Wszystko to w wykonaniu Mileny Madziar i Orkiestry Teatru Es.Dziewczyna pracująca w tancbudzie zmywa, sprząta, a gdy goście wychodzą śpiewa, marzy, wspomina. Płacze i śmieje się do siebie, dla siebie, do świata. W roli głównej Milena Madziar - absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, od kilkudziesięciu lat współpracująca z Teatrem ES, zarówno jako aktorka jak i instruktor teatralny. Jest laureatką wielu przeglądów i festiwali piosenki poetyckiej i aktorskiej w całej Polsce. 

Reżyseria, teksty polskie: Andrzej Głowacki
Kierownictwo artystyczne: Waldemar KoperkiewiczRezerwacje i Bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89
 
Recital pieśni z kręgu kultury żydowskiej na naszej scenie. W

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem