Kwietniowa odsłona cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" - w sprzedaży ostatnie wolne bilety na spektakl "Dziewczynka z zapałkami"

W najbliższą niedzielę, 6 kwietnia, dwukrotnie - o godzinie 16:00 i 18:00 - wystawiony zostanie spektakl "Dziewczynka z zapłakami". Ta taneczna opowieść na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena w reżyserii Katarzyny Bondarczuk, a w wykonaniu Szkoły Tańca do Caro Dance będzie zarazem kwietniową odsłoną dobrze znanego Państwu cyklu - "Rodzinna Niedziela w Teatrze". W roli głównej zobaczymy Zuzannę Jarosławską. Bilety na widowisko o godzinie 18:00 (na godzinę 16:00 biletów brak) będzie można jeszcze nabyć bezpośrednio przed rozpoczęciem w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Tego dnia od godziny 15:00 będzie można zarezerwować wejściówki również drogą telefoniczną - 25 794 31 89 - zapraszamy!


Akcja przedstawienia została przeniesiona w czasy współczesne. Tytułowa dziewczynka z zapałkami w ostatni wieczór starego roku bosa, głodna i zmarznięta wędruje po ulicach swojego miasta, daremnie próbując sprzedać choćby jedną wiązkę zapałek. Jednak nikt z przechodniów spieszących się do swych domów na noworoczne przyjęcia nie zwraca na nią uwagi...

Wzruszająca baśń, z pięknym przesłaniem na dzisiejsze czasy. Spektakl to nie tylko ciekawe układy taneczne, a również gra aktorska młodych adeptów sztuki i ich rodziców. Ponad setka dzieci na scenie, różnorodne kostiumy, ciekawa choreografia, znakomita muzyka - gwarantują familijne widowisko dla całej rodziny.kierownictwo artystyczne: Iwona Maria Orzełowska
scenariusz i reżyseria: Katarzyna Bondarczuk
choreografia: Katarzyna Bondarczuk, Iwona Maria Orzełowska, Przemysław Gizak, Małgorzata Czarnocka
kierownictwo produkcji: Kinga Kołak
obsada: adepci Szkoły Tańca do Caro Dance i ich rodzice
w roli głównej: Zuzia Jarosławska

Bilety:
normalny - 15zł
ulgowy - 7zł


Kwietniowa odsłona cyklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem