Bajka Carla Collodiego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Premiera spektaklu "Pinokio" już 11 maja!

Informujemy,  że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS nie ma już biletów na premierę spektaklu "Pinokio" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej. Wszystkich, którym nie udało się zakupić biletów, zapraszamy na spektakle popremierowe, które już 18 i 25 maja, oczywiście  na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
O spektaklu: Pewnego razu majster Gepetto strugał drewno. Wióry się sypały, a bezkształtna masa nieuchronnie nabierała ludzkich kształtów. Niebawem wyłonił się z niej sympatyczny urwis, któremu nadano imię Pinokio. Ledwie pojawił się na świecie, a już zaczął psocić. Popędził w świat szeroki – na spotkanie przygód, których los mu nie poskąpił. Na własnej skórze doświadcza, że samolubność, nieposłuszeństwo i niegodziwość prowadzą do zguby. Dopiero wtedy Pinokio postanawia się zmienić. Czy wystarczy mu jednak sił i determinacji, aby z drewnianego pajaca przemienić się we wrażliwego i dobrego chłopca? O tym będzie się można przekonać podczas oglądania spektaklu.

Niezwykłe przygody Pinokia uczą, bawią i wzruszają - małych i dużych widzów. Zapraszamy na kolorowe, roztańczone, pełne fantazji widowisko, którego dopełnia gra aktorska młodych adeptów sztuki. W roli tytułowego Pinokia wystąpi Piotr Kadej, w postać Geppetta wciela się Krzysztof Barabasz

Spektakle popremierowe odbędą się 18 i 25 maja na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

Rezerwacje i bilety do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS (tel. 25 794 31 89).
Bajka Carla Collodiego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Premiera spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem