W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Jak się kochają w niższych sferach".

W sobotę, 12 kwietnia, o godzinie 16:30 i 19:30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedce wystawiony zostanie spektakl "Jak się kochają w niższych sferach", w którym wystąpią Grażyna Wolszczak, Andżelika Piechowiak, Anna Oberc, Piotr Cyrwus, Rafał Królikowski i Piotr Polk.Ostatnie bilety na sztukę do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje też możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy!  
Zupełnie inne spojrzenie na angielskie poczucie humoru, zabawa formą i konwencją teatralną. Symultaniczność zdarzeń, dynamiczne tempo akcji i wyrafinowane kreowanie rzeczywistości.

O spektaklu: Jak się kochają w niższych sferach to komedia omyłek jednego z bardziej uznanych twórców gatunku – Alana Ayckbourna. Autor ma w swoim dorobku ponad sześćdziesiąt sztuk przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków i wystawianych na najlepszych scenach świata. Świetne dialogi, dynamiczne tempo zdarzeń, symultaniczność akcji dodająca sztuce atrakcyjności, doborowa obsada składająca się z najpopularniejszych polskich aktorów i reżyser uznany za jednego z najlepszych warszawskich reżyserów komediowych stanowią o wyjątkowości tego projektu teatralnego.

Bilety na spektakl są dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS (tel. 794 31 89).  
W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem