Parada Hitów w wykonaniu Serbskiej Orkiestry Akordeonowej

W piątek, 23 maja o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu 37-osobowej orkiestry akordeonowej AKUD „Sonja Marinković” z Serbii. Przed publicznością artyści zaprezentują światowe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej. Ostatnie bilety na koncert do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
Orkiestra Akordeonowa akademickiego kulturowo - artystycznego stowarzyszenia 'Sonja Marinković' w Nowym Sadzie (Serbia) została założona w 1951 roku i przez wiele lat jej działalności okazała się jako zespół o dużych możliwościach muzycznych i wysokich wartościach artystycznych. W repertuarze Orkiestry można usłyszeć utwory różnych epok i stylów, a także oryginalne dzieła współcześnie napisane dla orkiestry akordeonowej przez kompozytorów: Karla Krombholca, Rudolfa Bruči, Ivana Kovača , Petra Ozgijana, Bruno Bjelinskog, Slavka Šuklar , Jindrich Feld, Stevana Divjakovića i wielu innych. Kierownikiem artystycznym i dyrygentem orkiestry akordeonowej - AKUD “Sonja Marinković” jest Goran Penić.

Bilety na koncert do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89 
Parada Hitów w wykonaniu Serbskiej Orkiestry Akordeonowej

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem