W sprzedaży nie ma już biletów na DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE ze spektaklem "Miś Uszatek"

Po ubiegłorocznym sukcesie "Dnia Dziecka w Teatrze" i setkach uśmiechów na twarzach naszych najmłodszych Widzów, wyszliśmy z kolejną propozycją dla całych Rodzin. Tegoroczny "Dzień Dziecka w Teatrze" to spektakl "Miś Uszatek". Zainteresowanie nim było na tyle dużo, że - z przykrością dla pozostałych chętnych - musimy odnotować, że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS nie ma już biletów na to widowisko.
O spektaklu: Pewnego razu w dziecięcym pokoiku pojawia się nowy lokator – jest nim mały, pluszowy Miś, który nie ma imienia. Zabawki: Lalka Rózia, Prosiaczek oraz Zajączek wpadają na genialny pomysł, by nadać mu imię – Miś Uszatek – ze względu na jego oklapnięte uszko. Początkowo nieśmiały i zagubiony Miś, z czasem staje się ulubieńcem pozostałych pluszaków i nieodłącznym towarzyszem ich wspólnych zabaw. Podczas wyprawy do lasu, którą organizuje Uszatek, mali przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód, spotyka ich również pewna niemiła niespodzianka, ale jak to zwykle w bajkach bywa, wszystko kończy się szczęśliwie.

 
Spektakl „Miś Uszatek” to nie tylko historia małego Misia z klapniętym uszkiem, jest to również opowieść o przyjaźni, akceptacji i tolerancji. Kolorowa scenografia i kostiumy, nieskomplikowany język literacki oraz prosta, łatwo wpadająca w „uszko” muzyka tworzą przyjazny i ciepły klimat przedstawienia. Serialowe mruczanki Misia Uszatka – „Pora na dobranoc” oraz „Jestem sobie mały miś” – są również świetną okazją dla dorosłych widzów, by przenieść się do cudownych czasów własnego dzieciństwa.  

„Miś Uszatek”
Czesław Janczarski, Zbigniew Rychlicki
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Taracińska-Badura
Kostiumy i scenografia: Katarzyna Adamczyk
Opracowanie muzyczne: Radosław Laddy

Występują:
Miś Uszatek: Tomasz Błasiak
Lalka Rózia: Katarzyna Taracińska- Badura
Prosiaczek/Ślimak: Bartosz Adamczyk
Zajączek/Kret: Rafał Szałajko 

1 czerwca (niedziela), godzina 16:00
Scena Teatralna Miasta Siedlce


Sponsorem spektaklu jest firma DROSED.

W sprzedaży nie ma już biletów na DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE ze spektaklem

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem