Goście z Ukrainy w CKiS


W poniedziałek, 30 stycznia, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce gościła grupa ukraińskich dziennikarzy, którzy przez cały dzień zapoznawali się z ofertą Siedlec i regionu przed czerwcowymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Przedstawicielom ukraińskiej telewizji publicznej towarzyszył m.in. Włodzimierz Szczurek, dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Kijowie. Ekipa dziennikarzy była pod wrażeniem oferty kulturalnej CKiS. Po obejrzeniu sceny, jej zaplecza, sprzętu nagłośnieniowo-świetlnego oraz fragmentów spektaklu „Romeo i Julia” czy „Dziadek do Orzechów” nie szczędzili oni ciepłych słów pod adresem naszej instytucji.

Walory Siedlec, jako dynamicznie rozwijającego się i otwartego miasta przedstawił na konferencji w Urzędzie Miasta prezydent Wojciech Kudelski. Goście z Ukrainy w trakcie swojego pobytu odwiedzili także Muzeum Diecezjalne, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny i Regionalny Ośrodek Sportu, Rekreacji, Rehabilitacji i Turystyki na siedleckich błoniach.
Goście z Ukrainy w CKiS

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem