W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Dług i Łykend" - na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpią znakomici polscy aktorzy: Katarzyna Żak, Maja Berełkowska, Piotr Cyrwus i Marek Siudym. W ofercie specjalna promocja na bilety w III strefie nasz

W poniedziałek, 16 czerwca o godz. 17:30 i 20:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Dług i Łykend" z Katarzyną Żak, Mają Berełkowską, Piotrem Cyrwusem i Markiem Siudymem w roli głównej. Organizator spektaklu, tj. Teatr Impresaryjny Ale! Teatr ogłasza promocję na bilety w ostatnich rzędach na ww. sztukę. Kupując dwa bilety w III strefie naszej widowni trzeci otrzymasz w prezencie. 
O spektaklu:"Długi łykend" to klasyczna komedia, świetnie napisana, z doskonałymi dialogami i zaskakującymi zwrotami akcji. Bohaterami są dwie pary, które się kochają/nienawidzą: prawnik i psychoterapeutka oraz nieudolny scenarzysta i właścicielka sklepu. Czwórka ta spędza weekend w domku letniskowym, zagubionym gdzieś w lasach wschodniej Polski. To, co wydarzy się podczas tych kilku dni, wywróci ich życie do góry nogami. Co jest prawdą, a co kłamstwem? Gdzie jest granica przyjaźni? W mrocznych zakątkach dusz bohaterów Karola, Wandy, Roberta i Poli odezwą się membrany hipokryzji i dzikiego szaleństwa. Wyjdą na jaw ich prawdziwe namiętności i pragnienia, a podjęte decyzje niewyobrażalnie pokrzyżują losy obu par. Miłość, przyjaźń, nienawiść, zazdrość? Wszystko podane z wielkim poczuciem humoru. Jak się potoczą losy bohaterów? Jakie podejmą decyzje? Jak skończy się ta historia...?  

Rezerwacje pod nr tel. 501 756 662
W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem