Łowcy Talentów czyli XV Wakacyjna Akademia Talentów

Wakacje rozpoczęte, a więc zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej instytucji przygotowaną w ramach kolejnej edycji Wakacyjnej Akademii Talentów. Zajęcia teatralne, taneczne, wokalne, poetyckie, plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone będą przez instruktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny - zapraszamy!
Dla tych, którzy nie mają pomysłu, jak spędzić wolny, wakacyjny czas, mamy wiele ciekawych propozycji, w których każdy, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe, znajdzie coś dla siebie. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w "Otwartych zajęciach plastycznych" prowadzonych przez Ireneusza Parzyszka, "Otwartych zajęciach teatralnych" prowadzonych przez Waldemara Koperkiewicza i Roberta Protasewicza, "Otwartych zajęciach z tańca towarzyskiego i ludowego" pod okiem Bożeny Wojciuk, "Otwartych zajęciach warsztatowych z tańca współczesnego" prowadzonych przez Iwonę Marię Orzełowską, "Otwarych zajęciach wokalnych z emisji głosu" z Justyną Kowynią - Rymanowską, "Otwartych zajęciach teatralnych dla dzieci", które poprowadzi Urszula Gotowicka"Otwartych spotkaniach poetyckich" Siedleckiej Grupy Literackiej Witraż pod kierownictwem Krzysztofa Tomaszewskiego, "Otwartych warsztatach ze śpiewu ludowego" prowadzonych przez Wandę Księżopolską oraz "Otwartych zajęciach z recytacji i kultury żywego słowa" z Haliną Tunkiewicz.Udział we wszytkich zajęciach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje pod nr telefonu 25 794 31 70
Łowcy Talentów czyli XV Wakacyjna Akademia Talentów

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem