CKiS w Polskim Radiu: Jedynka i Radiu dla Ciebie

Zmiany zmierzające do stworzenia teatru w Siedlcach i sukces "Dziadka do Orzechów" nie przeszedł bez echa w ogólnopolskich stacjach radiowych.

Kilka dni temu gościem audycji Polskiego Radia: Jedynka zatytułowanej Kulturalny Wieczór z Jedynką był Wojciech Słupski, kierownik Działu Promocji i Organizacji Widowni CKiS. W rozmowie z Ewą Heine opowiadał słuchaczom o o nowościach i planach na przyszłość CKiS, powstaniu Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce i sukcesie baletu współczesnego Dziadek do Orzechów.

Również kilka dni temu gościem audycji Radia dla Ciebie zatytułowanej Kulturalny MiszMasz był Mariusz Orzełowski, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego - Scena Teatralna Miasta Siedlce. Tematem spotkania była historia i działalność bieżąca siedleckiej instytucji oraz duże zainteresowanie mieszkańców Mazowsza spektaklem Dziadek do Orzechów w wykonaniu siedleckich artystów.
CKiS w Polskim Radiu: Jedynka i Radiu dla Ciebie

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem