Przyznano tytuły Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury i Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2013 rok

Siedlce od lat honorują przedsiębiorstwa, które wspierają finansowo miejscowych sportowców i artystów. Nie inaczej jest i w tym roku. Na mocy uchwały Rady Miasta Siedlce z 26 czerwca bieżącego roku po raz kolejny przyznano tytuły Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury i Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2013 rok oraz Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu i Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2013 rok. W gronie tegorocznych laureatów znaleźli się partnerzy strategiczni Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, tj. drukarnia Iwonex, sieć sklepów Topaz, firma Cukrohurt, Arche i Jastrzębski - autoryzowany dealer marki Opel. 


Miło nam poinformować, że tytuł Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury przyznano firmie CUKROHURT, drukarni IWONEX oraz Sieci Sklepów TOPAZ. Mecenasem Siedleckiej Kultury za 2013 roku została m.in. firma ARCHE i JASTRZĘBSKI - autoryzowany dealer marki Opel. Wszystkie wyżej wymienione firmy to partnerzy strategiczni Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, którym dziękujemy za dotychczasową przychylność i współpracę!

Oficjalne wręczenie statuetek Mecenasów Siedleckiej Kultury i Sportu odbędzie się we wrześniu bieżącego roku.
Przyznano tytuły Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury i Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2013 rok

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem