"Siedlce to nieocenione miasto jeżeli chodzi o kulturę!" - Waldemar Obłoza w programie PYTANIE NA ŚNIADANIE o premierze spektaklu "Skąpiec" w siedleckim teatrze

W piątek (22 sierpnia) w programie "Pytanie na śniadanie" na antenie Telewizji Polskiej jednym z gości Moniki Zamachowkiej i Tomasza Kamela był dobrze znany siedleckiej publiczności aktor - Waldemar Obłoza. W programie była mowa m.in. o Siedlcach, naszej instytucji oraz o premierze spektaklu "Skąpiec"! 
W dyskusji na temat "Czy wtrącać się do małżeństwa swoich dzieci", Waldemar Obłoza nawiązał do problematyki "Skąpca" wg Moliera oraz zaprosił na premierę tej sztuki, która będzie miała miejsce 30 października na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W rolach głównych zobaczymy m.in. Dorotę Zielińską, Bartłomieja Magdziarza, Agatę Sasinowską, Sebastiana Cybulskiego oraz w roli Harpagona-  czyli tutułowego Skąpca - Waldemara Obłozę. Reżyserem spektaklu jest Maciej Czapski.Kliknij w zdjęcie powyżej aby zobaczyć materiał.

Rezerwacje i bilety na spektakl "Skąpiec" dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89 Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem