Niezwykła kreacja aktorska Krystyny Jandy w spektaklu "Danuta W." już 29 listopada na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapoznaj się z ofertą promocyjną!

W sobotę, 29 listopada o godz. 18:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Polonia "Danuta W." W roli Danuty Wałęsy wystąpi znakomita polska aktorka, Krystyna Janda. Informujemy że w sprzedaży zostało juz tylko 21 biletów na spektakl w różnych miejscach na widowni Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Tylko teraz można je kupić w wyjątkowych, promocyjnych cenach 75 zł/os! Rezerwacje dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!  

 

Spektakl DANUTA W. powstał na kanwie książki Danuty Wałęsy "Marzenia i tajemnice", opracowanej przez Piotra Adamowicza, wydanej przez Wydawnictwo Literackie z Krakowa. W odważnej i przejmującej autobiografii autorka opowiada o sobie, swojej rodzinie i burzliwej historii Polski ostatnich dekad. Mówi - jak zawsze naturalna i silna - zarówno o chwilach wspaniałych, jak i o cenie, którą przyszło za nie zapłacić. Opowiada światu swoją wersję wydarzeń.

W roli Danuty Wałęsy zobaczymy Krystynę Jandę, która o swojej pracy nad tekstem i spektaklem mówi tak: Ten spektakl i ta rola, z legendarnym przywódcą Solidarności i Prezydentem Polski w tle, to jedno w największych moich wyzwań życiowych, nie tylko zawodowych, ale także ludzkich i obywatelskich. Każdego dnia wyznania pani Danuty Wałęsowej budzą mój podziw i wzruszenie. Prostota i szczerość tych wypowiedzi zdumiewa i wywołuje szacunek. Wszystko to budzi ochotę, aby w ogóle historię Polski opowiedzieć od strony kobiet.Bilety na spektakl są jeszcze do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy!
Niezwykła kreacja aktorska Krystyny Jandy w spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem