Mikołajkowy spektakl "Jarmark bajek" już 6 grudnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

W sobotę, 6 grudnia o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie mikołajkowy spektakl "Jarmark bajek" w wykonaniu Teatru Dziecięcego Dramma-mia. W tym dniu naszą instytucję odwiedzi też Święty Mikołaj, który dla wszystkich dzieci przygotował niespodzianki. Bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Rezerwacje dostęne pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
Po "Tajemniczym Pokoju" Teatr Dziecięcy "Dramma Mia" przygotował widowisko złożone z wierszy znakomitych poetów polskich, m.in.: J. Brzechwy, A. Fredry, J. Kulmowej, A. Frączek, J. Papuzińskiej, D. Wawiłow, N. Usenko. Na oczach widzów mali aktorzy zamienią się w galerię fantastycznych postaci. Ogromną niespodzianką będzie dla milusińskich gigantyczny Smok animowany przez pokaźną grupę dzieci. Magii dopełni scenograficzna koncepcja i różnorodne style teatralne (teatr lalkowy, teatr czarny, teatr cieni, teatr przedmiotu, maska, multimedia) oraz lalki zbudowane m.in. przez młodych twórców z "Dramma Mia" z twórczo wykorzystanych odpadów. Wierszowane opowieści łączą prostą fabułę z elementami zabawy, oswajają z umownością teatru, z aktorskimi żartami i przebierankami. Teatralne czary, w których aż kipi od tańca, ruchu i piosenki będą się odbywać na bardzo młodej publiczności. Wierzymy, że i dorośli dadzą się zaczarować.

Dla wszystkich dzieci uczestniczących w spektaklu Święty Mikołaj przygotował niespodzianki!

Reżyseria: Urszula Gotowicka
Choreografia: Zuza Kielak
Obsada: adepci Teatru Dziecięcego "Dramma-Mia"
Producent: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Rezerwacje telefoniczne dostępne pod nr telefonu 25 794 31 89. Zapraszamy! 
Mikołajkowy spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem