Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez naszą instytucję. Udział we wszystkich zajęciach i spotkaniach warsztatowych jest bezpłatny. Zaczynamy już 19 stycznia - zapraszamy!
Dla tych, którzy w ferie zostają w mieście i nie mają pomysłu, jak spędzić wolny czas przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji, w których każdy, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe, znajdzie coś dla siebie. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w "Otwartych zajęciach plastycznych" prowadzonych przez Ireneusza Parzyszka, "Otwartych zajęciach teatralnych i wokalnych" (teatr poetycko - muzyczny) prowadzonych przez Waldemara Koperkiewicza i Roberta Protasewicza, "Otwartych zajęciach teatralnych" (teatr klasyczny) prowadzonych przez Macieja Czapskiego, "Otwartych zajęciach z tańca towarzyskiego" pod okiem Bożeny Wojciuk, "Otwartych zajęciach z tańca współczesnego" prowadzonych przez instruktorów Teatru Tańca Caro Dance, "Otwartych zajęciach wokalnych z emisji głosu" z Justyną Kowynią-Rymanowską, "Otwartych zajęciach poetyckich" z SGL "Witraż" oraz "Otwartych zajęciach teatralnych dla dzieci" (od 8. do 12. roku życia), które poprowadzi Urszula Gotowicka.


Więcej szczegółów dotyczących wszystkich zajęć i warsztatów w ramach "Zimowej Akademii Talentów" znajdziecie w naszym repertuarze, który dostępny jest na stronie internetowej, w Biuletynie Informacji Kulturalnej "Scena 24" oraz pod numerem telefonu: 25 794 31 70. Zachęcamy do udziału!
Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem