Marek Torzewski ponownie w Siedlcach!

„Magnes Dusz” to złoty album najsłynniejszego polskiego tenora - Marka Torzewskiego, z którym artysta przyjedzie do Siedlec. Koncert będzie można zobaczyć w Walentynki, 14 lutego o godz. 18:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 
W koncercie znajdziemy tutaj różne stylistycznie utwory, a wśród nich zarówno kompozycje klasyczne, jak i utwory z kręgu muzyki pop. Są one wykonywane przez Marka Torzewskiego w trzech językach: polskim, włoskim i francuskim. Autorem polskich tekstów jest Jan Wołek, a wśród kompozytorów odnajdujemy takie nazwiska jak Antonio Baldassare, Rugiero Mnafo , Piotr Bańka , Mieczysław Jurecki, Romano Musumara, Tomasso Albinioni, czy Gerard Presgurvic. Całość została nagrana w Brukseli i w Lublinie. „Magnes dusz” to program dla tych wszystkich, którzy cenią klasykę z mocną domieszką muzyki pop. W koncercie pojawią się także utwory z innych płyt Marka Torzewskiego.
 


Wśród uczestników koncertu zostaną rozlosowane 3 vouchery na romantyczną kolację w Siedleckim Browarze Restauracyjnym "Brofaktura" ufundowane przez firmę Topaz.


Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
Marek Torzewski ponownie w Siedlcach!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem