Rodzinna Niedziela w Teatrze na ferie ze spektaklem "Kopciuszek". Dodatkowy spektakl o godz. 14:00. Zapraszamy!

W niedzielę, 25 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy na spektakl "Kopciuszek" na podstawie baśni braci Grimm i Charles'a Perraulta. Tę klasyczną, mądrą opowieść, będąca propozycją teatralną dla całej rodziny przygotowali Tancerze Teatru Tańca Caro Dance oraz Szkoły Tańca do Caro Dance. Ostatnie wolne bilety na sztukę można kupić w naszym Punkcie Informacji Kulturalnej. Rezerwacje pod nr telefonu 25 794 31 89. Zapraszamy! 
 

"Kopciuszek" to piękna baśń o spełnieniu marzeń. Urzeka w niej nie tylko bajkowa atmosfera, ciekawa choreografia, mądre przesłanie, ale też muzyka, współtworząca urokliwy, baśniowy klimat, jak również dobrze odwzorowana gra aktorska młodych adeptów Teatru Tańca Caro Dance. 
Podczas przygotowań do tego spektaklu nauczyłam się bardzo wiele, jeśli chodzi o taniec, ale też moja rola była wyjątkowa. Jako Kopciuszek w pewnych momentach czułam się naprawdę jak bohaterka tej bajki – poniżana przez wszystkich i odtrącona. Rozumiem, jak to jest, kiedy w rzeczywistości przytrafia się to innym dzieciom. Ale pojawił się w moim życiu książę, dzięki któremu poczułam się szczęśliwa. Myślę, że każde dziecko powinno mieć w życiu taki moment. I właśnie o tym jest ta bajka. I o tym, że nie liczy się to, co masz, tylko kim jesteś. - tak o swojej roli mówi 9-letnia Zosia Denisiuk, odtwórczyni tytułowej roli w spektaklu. Wśród młodych tancerzy-aktorów na scenie występują m.in.  Michał Woiński  (Książę), Piotr Kadej (Herold),  Maciej Kwiatkowski  (Szambelan),  Adam Paciorek (Król),Monika Krusińska, Izabela Łukasiewicz, Julia Mućko, Maja Michalak, Wiktoria Trochimiak (Wróżki), Maja Łasisz (Sąsiadka) Daria Kania, Zofia Domańska (Siostry Kopciuszka), Iga Wójcik (Macocha) oraz tancerze Szkoły Tańca do Caro Dance.

O spektaklu:
 „Kopciuszek” to historia pracowitej, dobrej i pięknej dziewczynki, która mieszka ze złą macochą i samolubnymi przyrodnimi siostrami. Te zazdrosne o jej urodę, każą wykonywać Kopciuszkowi najcięższe prace. Pewnego dnia dzięki pomocy swojej matki chrzestnej - dobrej wróżki, Kopciuszek uczestniczy w balu na królewskim dworze. Urzeczony jej niezwykłą urodą Książę, nie widzi poza nią świata. Szczęście nie trwa jednak długo. O północy Kopciuszek musi wrócić do domu, bo czar Wróżki pryśnie. Wymykając się z pałacu, gubi na schodach swój pantofelek. Książę nie mogąc zapomnieć o pięknej dziewczynie, która skradła jego serce rozpoczyna poszukiwania... Spektakl to klasyczna, mądra opowieść skierowana głównie do najmłodszych widzów będąca propozycją teatralną dla całej rodziny. Autorem scenariusza, reżyserem i choreografem spektaklu jest Iwona Maria Orzełowska.   

Reżyseria i choreografia: Iwona Maria Orzełowska 
Obsada: Teatr Tańca Caro Dance 
Producent: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89 - zapraszamy!
Rodzinna Niedziela w Teatrze na ferie ze spektaklem

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem