Spektakl "Romeo i Julia" już 15 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce!

Walentynkową odsłonę spektaklu "Romeo i Julia" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej będzie można zobaczyć w niedzielę, 15 lutego o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Tę ponadczasową historię o miłości przedstawią tancerze i aktorzy Teatru Tańca Caro Dance.  Bilety są jeszcze dostępne w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!


"Romeo i Julia" to najbardziej znana tragedia miłosna świata i jedna z najczęściej wystawianych sztuk Szekspira. Romantyczna historia dwójki kochanków z Werony, pochodzących ze skłóconych ze sobą rodów Montecchich i Capulettich, niezmiennie zachwyca odbiorców i inspiruje kolejnych twórców z różnych dziedzin sztuki. Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce tę ponadczasową historię przedstawią tancerze i aktorzy Teatru Tańca Caro Dance.
 
 


Scenariusz, reżyseria, choreografia: Iwona Maria Orzełowska 
Obsada: Teatr Tańca Caro Dance
W rolach głównych: Aleksandra BorkowskaBartosz Osik
Korepetytor baletu: Elizaveta Gorelikova 
Konsultacje aktorskie: Bartek Magdziarz, Maciej Czapski 
Kierownik produkcji: Emilia Wyżywniak 
Światło: Marcin Kostyra Kliknij w zdjęcie powyżej by zobaczyć galerię zdjęć z premiery spektaklu."

Rezerwacje i bilety dostępne w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
Spektakl

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem