Premiera spektaklu "Śpiąca królewna" w ramach marcowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Dodatkowy spektakl o godz 18:30!

Pełen baśniowej magii spektakl "Śpiąca królewna" to nasza propozycja na marcową odsłonę Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Premierę przedstawienia w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu aktorów i tancerzy Teatru Tańca Caro Dance, będzie można zobaczyć już 1 marca o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W zawiązku z dużym zainteresowaniem Widzów, przedstawienie będzie można zobaczyć dodatkowo o godz. 18:30. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel 25 794 31 89. Zapraszamy! 
 

„Śpiąca królewna” to najnowszy spektakl Teatru Tańca Caro Dance z muzyką Piotra Czajkowskiego, zainspirowany znaną baśnią Charlesa Perraulta o tym samym tytule. Sztuka przedstawia problem uzależnienia nawet najmłodszych dzieci od elektroniki i internetu. Jest próbą pokazania jak wielkie spustoszenie w stosunkach rodzinnych może spowodować ciągłe życie w wirtualnym świecie i jak bardzo, żyjąc w ten sposób, można pominąć uroki życia w realu. Akcja przedstawienia rozpoczyna się przyjęciem urodzinowym, podczas którego główna bohaterka otrzymuje drogie prezenty m. in. telefon komórkowy, komputer i od tej chwili zwykłe zabawy na świeżym powietrzu przestają być dla niej atrakcyjne… Dziewczynka zapada w wirtualny sen, z którego wybudzić może ją tylko prawdziwy przyjaciel.
W związku z dużym zainteresowaniem Widzów spektakl będzie można zobaczyć dodatkow o godz. 18:30! 

  

Przedstawienie to powrót do produkcji Caro Dance sprzed 10 lat pt. "Wirtualnie Śpiąca Królewna".


Scenariusz, reżyseria i choreografia: Iwona Maria Orzełowska 
Wykonanie: Teatr Tańca Caro Dance i Szkoła Tańca do Caro Dance 
Produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce 

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie informacji Kulturalnej CKiS. Tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
Premiera spektaklu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem