Koncerty z okazji Dnia Kobiet na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zarezerwuj bilet już dziś!

"Być kobietą..." to tytuł koncertu, który z okazji Dnia Kobiet wybrzmi na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W tym roku Orkiestra Wojskowa w Siedlcach oraz soliści Teatru Es przygotowali nowy, pełen muzycznych niespodzianek repertuar ze specjalną dedykacją dla wszystkich Pań. Koncerty będzie można zobaczyć 7 i 8 marca o godz. 19:00 na naszej scenie. Ostatnie bilety można jeszcze kupić w naszych Punktach Informacji Kulturalnej. Rezerwacje telefoniczne dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Polecamy! 
Specjalnie dla Pań Artyści przygotowali wyjątkowy repertuar, na który składają się największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, w nowych, ciekawych aranżacjach. W programie wiele muzycznych niespodzianek, które z pewnością poruszą serca Pań, a także zapewnią doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom koncertu.  Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
Koncerty z okazji Dnia Kobiet na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zarezerwuj bilet już dziś!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem