Scena Teatralna Miasta Siedlce partnerem Mazowieckiego Instytutu Kultury

W poniedziałek, 23 lutego Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce podjęło współpracę z Mazowieckim Instytutem Kultury i zaproszonymi do projektu placówkami kultury z terenu Mazowsza. Uroczyste podpisanie porozumienia Partnerów odbyło się podczas spotkania w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie, na które przybyli przedstawiciele lokalnych i regionalnych mediów oraz dyrektorzy i przedstawiciele instytucji kultury, tworzących „Teatr Mazowiecki Sieć”. 
Ideą i priorytetem porozumienia partnerskiego jest stworzenie sieci scen teatralnych Mazowsza pod wspólną nazwą „Teatr Mazowiecki Sieć”, w ramach której realizowane będą główne założenia projektu, a w szczególności produkcja spektakli teatralnych w koprodukcji wszystkich Partnerów, regularna prezentacja spektakli teatralnych na scenach Mazowsza, pozyskanie stałej publiczności na Mazowszu, organizacja programów edukacyjnych i warsztatów dla widzów, spójna promocja działalności teatralnej jak również wspólne aplikowanie o środki finansowe na działalność teatralną. 


Uroczyste podpisanie porozumienia Partnerów odbyło się podczas spotkania w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie przy ul. Elektoralnej, na które przybyli przedstawiciele lokalnych i regionalnych mediów oraz dyrektorzy i przedstawiciele 10 instytucji kultury, tworzących „Teatr Mazowiecki Sieć” w tym m.in. Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Grójecki Ośrodek Kultury, Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim, Miejski Dom Kultury w Mławie, Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, Sokołowski Ośrodek Kultury, Węgrowski Ośrodek Kultury, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” oraz Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce reprezentowane przez zastępcę dyrektora CKiS, Waldemara Koperkiewicza. 
 


Partnerzy projektu oddzielnym postanowieniem powołają Radę Artystyczną sieci scen teatralnych Mazowsza, której koordynatorem będzie Mazowiecki Instytut Kultury.Dział Promocji i Mediów
Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego
Scena Teatralna Miasta Siedlce

 
Scena Teatralna Miasta Siedlce partnerem Mazowieckiego Instytutu Kultury

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem