Magiczne Walentynki za nami


Za nami MAGICZNE WALENTYNKI - trzeci dzień I Karnawałowego Maratonu Kulturalnego, który od od 12 lutego gości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce trzykrotnie wystawiony został balet współczesny DZIADEK DO ORZECHÓW w wykonaniu tancerzy i aktorów Teatru Tańca Caro Dance. Tylko we wtorek widowisko obejrzało ponad 1200 widzów, za co serdecznie Państwu dziękujemy! Na zakończenie wieczornego spektaklu, podobnie jak podczas koncertu Najpiękniejsze Arie Miłosne, odbyło się losowanie 3. kolacji dla 3. par w Cafe Brama Teatralna. Szczęśliwcom gratulujemy, a pozostałych zapraszamy na kolejne wydarzenia w ramach I Karnawałowego Maratonu Kulturalnego.

A już jutro (środa) OSTATNI W TYM KARNAWALE "DZIADEK DO ORZECHÓW". Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce czekają nas trzy ostatnie spotkania z tytułem w tym sezonie artystycznym. Szczególnie zapraszamy Państwa na wieczorny - charytatywny spektakl (ostatnie wolne bilety-cegiełki), z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację 3-letniej siedlczanki, Poli Więsak.

Magiczne Walentynki za nami

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem