Rodzinna Niedziela w Teatrze już od września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce!

W niedzielę, 6 września o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru Caro Dance pt. "Czarodziej Harmonia i siedem księżniczek". Przedstawienie rozpocznie cykl spektakli dla dzieci i młodzieży "Rodzinna Niedziela w Teatrze". 
Bajka muzyczna, która w piękny sposób przybliża dzieciom świat muzyki. Poznajemy kolejne etapy nauki księżniczek, córek KRÓLOWEJ MUZYKI, które noszą dźwięczne imiona "DO", "RE", "MI" , "FA", "SOL", "LA", "SI". Ich nauczyciel Czarodziej Harmonia próbuje usypiać mające problemy ze snem księżniczki za pomocą bajek. Pomagają mu w tym bohaterowie muzyczni występujący w bajce jako Nutki, Wiolinowy Klucz, Metrum, Muzyczny Takt, Krzyżyk, Bemol, Klucz basowy, oraz Pięciolinia. To moment w którym księżniczki poznają "Krainę Muzycznych Czarów".Dowiadują się co to Natchnienie i Twórczość Muzyczna. Spotykają w tych opowieściach Czarownicę "Antymuzykę".

Scenariusz i adaptacja: Iwona Maria Orzełowska na podstawie bajki Haliny Astachowej
Choreografia: Iwona Maria Orzełowska
Wykonanie: Teatr Caro Dance
Kostiumy i scenografia: Urszula Duczek,Grażyna Wiewórka, Marek Błaszczyk
Efekty świetlne: Marcin Kostyra

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
Rodzinna Niedziela w Teatrze już od września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem