"Mały Książę" - dodatkowy spektakl o godz. 18:00

Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem publiczności spektaklem "Mały Książę", utworzona została dodatkowa godzina grania przedstawienia. W niedzielę, 11 października oprócz planowanej godz. 16:00 najnowszą produkcję Teatr Es będzie można zobaczyć dodatkowo o godz. 18:00. Rezerwacje dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 79 31 89. Zapraszamy!
"Mały Książę" Antoine de Saint Exupéry'ego to jedna z najważniejszych pozycji w literaturze światowej, przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Tym razem zaadaptowana na potrzeby Sceny Teatralnej naszego miasta. W przedstawieniu z bajkową scenografią wzbogaconą wizualizacjami, występują aktorzy Teatru Es. Ważną częścią spektaklu będzie oprawa muzyczna i piosenki napisane przez Ulę Gotowicką z muzyką Waldemara Koperkiewicza. „Mały Książę” – mieszkaniec dalekiej planety trafia na Ziemię i odkrywa tam wszystko to co wydaje nam się znajome i oczywiste. Patrząc jednak na nas z boku i z dystansem, z dziecięcym zdziwieniem przypomina nam czym jest miłość, przyjaźń, wierność, dobro i zło. Piękny, ważny tekst i mamy nadzieję, że spektakl będzie równie wartościowy i ciekawy. Premiera już 11 października o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz
Teksty piosenek: Ula Gotowicka
Scenografia: Natalia Koperkiewicz
Obsada: aktorzy Teatru Es 

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem