Aktorzy z serialu "Na Wspólnej" w komedii "Szczaw" już 23 listopada na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy!

W poniedziałek, 23 listopada o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie komediowy spektakl "Szczaw", w obsadzie którego wystąpią aktorzy znani m.in z popularnego serialu "Na Wspólnej" - Waldemar Obłoza, Łukasz Konopka i Waldemar Błaszczyk.
„Szczaw” to kameralna komedia węgierskiego dramaturga, Zoltana Egeressy. Akcja rozgrywa się w środowisku sędziów piłkarskich. Bohaterami opowieści jest trzech arbitrów: jeden główny i dwóch liniowych. Panowie mają poprowadzić ważny ligowy mecz, który będzie oceniany przez obserwatora z FIFA. To od niego zależy przyszłość i kariera głównego arbitra. Jeśli będzie dobrze sędziował, czeka go międzynarodowa kariera, może nawet sędziowanie na mistrzostwach świata. Główny arbiter potrzebuje do tego tylko dobrej współpracy z dwoma sędziami liniowymi… i tu jest problem! Obydwaj liniowi mają z nim „na pieńku” i postanawiają się zemścić. Ale w tej sztuce nic nie jest proste ani oczywiste…

Adaptacja i reżyseria: Radosław Dunaszewski
Występują: Łukasz Konopka, Waldemar Błaszczyk, Waldemar Obłoza

 


Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
Aktorzy z serialu

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem