"Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" - premiera spektaklu Teatru Es już w niedzielę, 22 listopada. Zapraszamy!

W niedzielę, 22 listopada o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, odbędzie się premiera spektaklu Teatru Es pt. "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna". Bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
Jest to już kolejne przedstawienie, które artyści Teatru ES przygotowali z myślą o najmłodszych Widzach. Spektakl jest wędrówką po Siedlcach, opisuje historię miasta i zmian jakie się w nim w ostatnich latach dokonały. „…Nasza mała ojczyzna” to lekcja lokalnego patriotyzmu.

Przewodnikami po Siedlcach są dwaj główni bohaterowie - Kot Bruno oraz Atanazy przybysz z daleka, obieżyświat, który postanawia zostać w Siedlcach na dłużej. Bo są... piękne. Autorem specjalnie napisanego na potrzeby spektaklu scenariusza jest Stefan Szulc. Autor znanego już dzieciom i rodzicom tekstu „O piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał przyjaciela”. Liczymy na to, że tak jak Pirat Bucior „Bajkowe Siedlce” podbiją serca młodych Widzów. Fabuła jest pełna niespodzianek, interakcji z widzami, wzbogacona piosenkami autora i muzyką Waldemara Koperkiewicza.

Reżyseria: Robert Protasewicz
Muzyka: Waldemar Koperkiewicz, Robert Protasewicz
Obsada: Ula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz, Dominik Bobryk, Radosław Pawlik
Kierownik produkcji: Anna Harke

Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!  

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem