"Królowa Śniegu" już 17 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

W niedzielę, 17 stycznia o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Królowa Śniegu" Teatru Tańca Caro. Bilety rezerwować można pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
Spektakl opowiada historię dzieci, Gerdy i Kaja, które żyły w przyjaźni aż do momentu kiedy do oka chłopca wpada odłamek roztrzaskanego w przestworzach diabelskiego lustra. To zdarzenie odmienia spojrzenie Kaja na świat. Od tej pory wszystko co dobre i piękne zaczyna widzieć jako brzydkie i niepotrzebne. Staje się niedobrym dzieckiem podatnym na wpływ złych ludzi. Wykorzystując sytuację, Królowa Śniegu porywa go od rodziny i przyjaciół do swojego pełnego przepychu lecz pozbawionego życia zamku. Na szczęście prawdziwa przyjaźń i dobre serce Gerdy pozwalają jej odnaleźć Kaja i sprawić aby na powrót stał się dobrym człowiekiem.

Scenariusz i reżyseria: Iwona Maria Orzełowska na motywach baśni Andersena
Choreografia: Iwona Maria Orzełowska, Paulina JaksimRezerwacje i bilety dostępne są jeszcze w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem