"Teatr Es - Symfonicznie" za nami

W piątkowy wieczór na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce, Teatru Es i Chóru Miasta Siedlce.

Za nami szósty dzień I KARNAWAŁOWEGO MARATONU KULTURALNEGO podczas którego publiczność zgromadzona na sali Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wysłuchała koncertu zatytułowanego TEATR ES - SYMFONICZNIE w wykonaniu muzyków Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce, aktorów Teatru Es i chórzystów Chóru Miasta Siedlce. Gościnnie wystąpiła Izabela Jaszczułt-Kraszewska (sopran), a całością zadyrygował Mariusz Orzełowski. Owacje na stojąco zakończyły dzisiejszy koncert. Dziękujemy!

Artyści wykonali najpiękniejsze i najbardziej znane utwory z dotychczasowych spektakli Teatru Es. Usłyszeliśmy 14. kompozycji do muzyki Waldemara Koperkiewicza, w tym takie utwory jak m.in. Psalm o Wodach Czystych, Psalm Zaręczynowy, Psalm Miłosny, Psalm Boży (do słów Tadeusza Nowaka), Pieśń Dawida (do słów Karola Wojtyły) czy Dom i Przesłanie Pana Cogito (do słów Zbigniewa Herberta).

Niebawem opublikujemy galerię zdjęć z dzisiejszego koncertu.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem