Zimowa Akademia Talentów rusza już 1 lutego!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach artystycznych jest bezpłatny. Zaczynamy już 1 lutego - zapraszamy!
Dla tych, którzy nie mają pomysłu, jak spędzić wolny czas Centrum Kultury i Sztuki, jak co roku, przygotowało wiele ciekawych propozycji, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w "Otwartych zajęciach plastycznych" prowadzonych przez Ireneusza Parzyszka, "Otwartych zajęciach teatralnych i wokalnych" prowadzonych przez Roberta Protasewicza, "Otwartych zajęciach teatralnych" (teatr klasyczny) prowadzonych przez Macieja Czapskiego, , "Otwartych zajęciach z tańca współczesnego i baletu" prowadzonych przez Paulinę Jaksim i Elizavetę Gorelikovą, "Otwartych zajęciach wokalnych z emisji głosu" z Robertem Gryczką, oraz otwartych zajęciach teatralnych dla dzieci "Zabawa w teatr", które poprowadzi Urszula Gotowicka. 


 
Zimowa Akademia Talentów rusza już 1 lutego!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem